Kontakt z nami

+48 608 445 287 / +77 437 25 92

O nas

Pokoje gościnne i restauracja DUET to wyjątkowe miejsce na kulinarnej i rozrywkowej mapie niewielkiego Głogówka. Gościnność, dobra zabawa i smaczna śląska kuchnia to trzy główne powody do odwiedzenia restauracji.

DUET jest od lat cenionym miejscem rodzinnych uroczystości, bankietów czy kameralnych spotkań, znanym ze swej gościnności. Przyjezdnych gości zachęcamy również do zwiedzenia i zapoznania się z bogatą historią naszego miasteczka i okolic. Odwiedzając Głogówek warto zobaczyć, m.in. malowniczy rynek z pięknym ratuszem z 1608 roku, renesansowy zamek z XVI wieku, zabytkową bramę miasta i basztę więzienną, w której mieści się głogóweckie Muzeum Regionalne. Ponadto w miasteczku znajdują się cenne zabytki sakralne, takie, jak np.: Replika Grobu Pańskiego z Jerozolimy, a także kościoły: parafialny, pod wezwaniem św. Bartłomieja Apostoła, który wzniesiony został w XIII wieku czy kościół franciszkanów, w którym mieści się wzniesiony w 1630 r. Domek Loretański - replika domu Świętej Rodziny z Nazaretu.

O nas

Obiekt powstał w 2000 roku z inicjatywy właścicieli – Joachima i Doroty Nowaków. Położony jest z dala od szumu głównej ulicy. Przed budynkiem znajduje się duży parking dla gości oraz ciekawie zaaranżowane obejście.

O pokojach gościnnych